Ik moet denken aan pyramide-constructies van network-marketing, zoals toegepast bij diverse systemen:
Aloe Vera, Nikken, Herbalife etc.
Altijd het gevoel gehad dat dit systeem niet klopte, want het is gebaseerd op een verkoop binnen netwerken van vrienden of cursisten, dan krijg je verstrengeling van belangens.
Ooit tegen een goede vriendin, die hiermee bezig was gezegd:
“Als ik nu nee tegen jouw product zeg, voel ik me schuldig naar jou toe, dat voelt niet goed aan, ik begin niet aan dit systeem”.
Nog erger is het, als je therapeut of trainer je zoiets probeert aan te smeren, want in de leraar-leerling situatie is het nog moeilijker om nee te zeggen.
Kortom, network-marketing zuigt!
daar heb je helemaal gelijk in.
LikeLike
Ook ik ben het helemaal met je eens,
het is niet zuiver.
LikeLike
Hee mijn berichtje wordt niet geplaatst?! Ik wil alleen maar zeggen dat ik het helemaal met je eens ben. Netwerkmarketing voelt niet erg zuiver.
LikeLike